Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Lëkura e Thatë dhe e Dehidratuar
A e dini se ka një ndryshim midis lëkurës së thatë dhe asaj të dehidratuar? Lëkurës së thatë i mungon yndyra ndërsa lëkurës së dehidratuar i mungon uji. Për lëkurë të thatë, ne rekomandojmë që të provoni Vajin tonë Rigjenerues Intensiv të Fytyrës Oils of Life™ Rev në mëngjes - ai shkrihet, duke ju lënë një përfundim të këndshëm të butë kadifeje. Pa ndjesi ngjitëse. Vetëm lëkurë e hidratuar, me pamje të shëndetshme. Ne gjithashtu rekomandojmë Kremin tonë Hidratues Intensiv me Vitaminë E, i cili është një kombinim i zgjuar i vitaminës E dhe vajit të farave të mjedrës. Ky kombinim i butë i jep lëkurës deri në 72 orë hidratim freskues. Për ata me lëkurë të dehidratuar, merrni Kremin tonë ikonik me Vitaminë E, i cili ndihmon në rivendosjen e hidratimit dhe mbajtjen e H20 shumë të nevojshëm. Vitamina E e përzier me vajin e farave të mjedrës dhe acidin hialuronik, bën një grusht të etur kundër dehidratimit. Rezultati? Lëkura elastike me erë të ëmbël dhe të kënaqshme.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,510L
1,890L
Shto në shportë
35%
1,420L
2,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
640L - 1,690L
800L - 1,690L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë më të butë
990L
2,090L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,352L
1,690L
Shto në shportë
Total: 32
Faqe:
Të rekomanduara
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë më të butë
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
1,032L
1,290L
Shto në shportë
23%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
3,000L
3,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të lodhur
3,352L
4,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave