Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Lëkura e Yndyrshme me Tendencë Akneike
Ne e dimë që lëkura e yndyrshme dhe aknet shkojnë së bashku si bizelet në një mashurkë, kështu që kemi një gamë të produkteve të kujdesit të lëkurës për të ndihmuar shenjat e betejës kur vendosin të paraqiten në festë. Na konsideroni rojet tuaja të lëkurës së yndyrshme. Gama jonë me Tea Tree ndihmon në zgjidhjen e problemeve të shkaktuara nga lëkura e yndyrshme. Provoni vajin tonë Tea Tree për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së akneve. Larësi ynë Skin Clearing Facial Wash është formuluar për të ndihmuar në heqjen e papastërtive. I freskët si një margaritë. Keni nevojë për një krem hidratues për lëkurën e yndyrshme? Hidratuesi ynë Tea Tree In-Control Hydrator është i duhuri për ju. Për më shumë këshilla, lexoni udhëzuesin tonë për lëkurën akneike.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,190L
750L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,160L - 1,890L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë me njolla
1,592L
1,990L
Shto në shportë
Total: 30
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,190L
750L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,160L - 1,890L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,352L
1,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave