Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Ndriço Lëkurën e Lodhur
Një hap i madh drejt fitimit të lëkurës së ndritshme është gjetja e kujdesit të duhur për lëkurën. Për fat të mirë, produktet tona me Vitaminë C dhe Oils of Life™ janë këtu për t'ju ndihmuar. Lëkura e lodhur shpesh kërkon vetëm një nxitje hidratimi dhe nëse jeni lodhur së dukuri ... të lodhur, atëherë është koha të takoni miqtë tuaj. Nga Hidratuesi ynë i Rritjes së Shkëlqimit me Vitaminë C te Kremrat Intensivisht Revitalizuese Oils of Life™, ne kemi një koleksion të tërë produktesh për të ndihmuar në transformimin e lëkurës pa jetë. Lëreni lodhjen pas dhe filloni përsëri me rutinën tuaj të re dhe të fuqishme të kujdesit për lëkurën.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PËR LËKURË TË LODHUR
3,590L
Shto në shportë
2,890L
Shto në shportë
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,690L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
450L
Shto në shportë
PËR LËKURËN TË LODHUR
1,750L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
2,450L
Shto në shportë
VEGAN
1,990L
Shto në shportë
2,890L
Shto në shportë
Shkëlqim
3,990L
Shto në shportë
1,790L
Shto në shportë
Vegan
700L
Shto në shportë
Total: 34
Faqe:
Të rekomanduara
PËR LËKURË TË LODHUR
3,590L
Shto në shportë
PËR LËKURËN TË LODHUR
1,750L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
2,450L
Shto në shportë
VEGAN
1,990L
Shto në shportë
Vegan
700L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
3,750L
Shto në shportë
Për lëkurë të lodhur
4,190L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave