Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kujdesi i Këmbëve
Edhe këmbët kanë nevojë për dashuri. Ato e meritojnë atë në fund të fundit, duke ju çuar këtu, atje dhe kudo. Trajtoni këmbët tuaja me linjën tonë të kujdesit për këmbët të mbushur me banja indulgjente këmbësh, scrub-e këmbësh, kremra masazhi për këmbët dhe më shumë. Rifreskoni gishtërinjtë e lodhur me produkte këmbësh siç është Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue, ose trajtoni lëkurën e thatë dhe të ashpër me Limën tonë të Këmbëve dhe Hemp Hard-Working Foot Protector. Së shpejti do të ndiheni sikur po ecni në ajër. Produktet tona të kujdesit për këmbët janë mënyra perfekte për të siguruar që po ndjeheni të përkëdhelur nga koka te këmbët. Pastaj kthehuni atje jashtë, keni vende për të shkuar.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për këmbë aktive
1,190L
Shto në shportë
1,090L
Shto në shportë
FRESKON DHE PASTRON
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,390L
Shto në shportë
24 orë hidratim i thellë
1,650L
Shto në shportë
FRESKON DHE PASTRON
1,290L
Shto në shportë
Delikate
850L
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
1,450L
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
Për këmbë aktive
1,190L
Shto në shportë
1,090L
Shto në shportë
FRESKON DHE PASTRON
950L
Shto në shportë
FRESKON DHE PASTRON
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,390L
Shto në shportë
24 orë hidratim i thellë
1,650L
Shto në shportë
Delikate
850L
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
1,450L
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
1,450L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave