Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Aksesorë dhe Vegla
Lustrues trupi? Limë këmbësh? Rrjetë Eksfoliuese Dushi? Pak përkëdhelje për trupin nuk ka lënduar kurrë askënd. Dhe të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është, të lëmë mënjanë pak kohë për kujdesin ndaj vetes. Përgatitni trupin tuaj në përsosmëri me linjën tonë të mjeteve dhe aksesorëve të banjës dhe dushit. Këtu do të gjeni gjithçka, nga sfungjerët e banjës (ose sfungjerët e dushit nëse preferoni) te pastruesit e trupit për dush te lidhëset e flokëve të dushit - të gjitha perfekte për ritualet tuaja të vetë-kujdesit. Po kërkoni diçka për duar të etura? Qetësoni lëkurën e thatë me Dorezat Hidratuese për një trajtim të bukur dhe luksoz. Mos harroni qirinjtë!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Vegan
3,832L
4,790L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Eksfolijim i rregullt
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
560L
700L
Shto në shportë
20%
Pambuk
280L
350L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
Total: 42
Faqe:
Të rekomanduara
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
560L
700L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Delikate
600L
750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
712L
890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave