Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Deodorante & Anti-Djersë
Kur e mendoni, sqetullat tuaja meritojnë të njëjtën dashuri si pjesa tjetër e trupit. Deodorantët e The Body Shop janë formuluar që të kujdesen për sqetullat tuaja: për kur ngre duart lart në momentet e gëzimit, për kur bën sprint për të kapur autobusin dhe për të mos harruar për kur përqafoni dikë që ju pëlqen. Deodoranti ynë Aloe Caring Roll-On përmban aloe vera organike për lëkurat e ndjeshme. Pëlqen aromën e myshkut? Provoni Deodorantin tonë White Musk®. Deodorant për burra? Provoni deodorantin tonë Maca Root & Aloe ose Blue Musk Zest.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
700L
Shto në shportë
Aromë orientale
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
850L
Shto në shportë
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
700L
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
700L
Shto në shportë
Aromë orientale
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
850L
Shto në shportë
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave