Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Sapunë
Nëse jeni fansa të sapunëve, jeni me fat. Kemi një sërë sapunësh dhe sapunësh eksfoliues për trupin që do të zgjojnë rutinën tuaj të dushit. Nga sapuni ynë frutor Pink Grapefruit te sapuni eksfoliues me aromë freskuese Fuji Green Tea™, sapunët tanë luksozë do të ndihmojnë lëkurën tuaj të ndjehet e ringjallur, e energjizuar dhe e pastruar. Blini nga linja jonë me sapunë. Këshilla kryesore e The Body Shop: pas larjes në dush me sapun, mbështilluni në një Gjalpë Trupi nga linja jonë indulgjente. Provoni Gjalpin tone të Trupit me Qumësht Bajameje dhe Mjalt Qetësues dhe Rigjenerues ose Gjalpin e Trupit të Kokosit për një dozë hidratuese të mirësisë së arrave.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
630L
900L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
24%
Aromë frutash
340L
450L
Shto në shportë
24%
340L
450L
Shto në shportë
20%
Vegan
480L
600L
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË ULTRA TË THATË
630L
900L
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
320L
400L
Shto në shportë
30%
630L
900L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
25%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
450L
600L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
480L
600L
Shto në shportë
Total: 11
Të rekomanduara
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
30%
630L
900L
Shto në shportë
24%
Aromë frutash
340L
450L
Shto në shportë
24%
340L
450L
Shto në shportë
20%
Vegan
480L
600L
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
320L
400L
Shto në shportë
30%
630L
900L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
25%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
450L
600L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
480L
600L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave