Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kujdesi i Trupit Vegan
Kërkimi juaj për produkte vegane për trupin sapo u lehtësua shumë. Nga kujdesi për trupin vegan, sapuni vegan, kremrat hidratues veganë, larësit e trupit veganë, ne kemi rutinën e kujdesit për trupin tuaj të mbuluar deri në majë të këmbës. Provoni sapunin tonë shumë të dashur me Moringa - një sapun vegan që bën shumë shkumë në dush, i pasuruar me vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe i formuluar për t'u kujdesur për lëkurën tuaj. Dhe për shkak se hidratimi është i domosdoshëm, ne kemi shumë të mira hidratuese për të zgjedhur. Nëse jeni pas lumturisë me aromë tropikale, provoni Jogurtin tonë për trupin me Mango, ose për diçka më të qetë provoni Gjalpën tonë Shea 100% Natyral. Rezervoni banjën tuaj plot me produkte vegane për çdo rast.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,110L
1,390L
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave