Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Trajtime Trupi & SPA
Merrni SPA-në në shtëpi me produktet tona ekzotike. Imagjinoni një eksperiencë të mirëfilltë me trajtimet e fytyrës dhe trupit, scrub-et, vajra masazhesh, kremra dhe maska. Të pastruar. Të rifreskuar. Të hidratuar. Produktet tona SPA-në-shtëpi janë të frymëzuara nga trajtimet SPA në të gjithë botën: polineziane, japoneze dhe marokene për të përmendur disa. Për përvojën e plotë të SPA-së në shtëpi, merrni në dorë Spa of the World™ French Lavender Massage Oil dhe Spa of the World™ Thai Makrut Lime Firming Oil.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,672L
2,090L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,672L
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave