Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Xhel Dushi & Larësa Trupi
Pavarësisht nëse po filloni ditën tuaj ose po e përfundoni atë, shijoni ndjenjën e freskisë duke kombinuar aksesorët tanë të dushit me linjën tonë të xhelërave larës dhe larësve të trupit. Larësi ynë gjallërues dhe freskues i Trupit me Tea Tree është një trajtim vërtetë gudulisës. Ose relaksohuni dhe qetësohuni me Xhelin e Dushit Indian Night Jasmine. Për të fiksuarit me palestrën? Ne ju ndihmojmë me Larësin e Flokëve dhe Trupit tonë White Musk® Sport. Për një pastrim të mirë nga koka te këmbët provoni Larësin tonë të Trupit për Meshkuj Arber. Ka shumë për të zbuluar, me aroma që do t'ju çojnë në vende të freskëta dhe të largëta.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
25%
Të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të ndjeshme
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
Total: 34
Faqe:
Të rekomanduara
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të ndjeshme
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
760L
950L
Shto në shportë
20%
Aromë orientale
792L
990L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave