Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Lëkura Sensitive
Kjo është për të gjithë shpirtrat e ndjeshëm kudo. Dhe me këtë, nënkuptojmë lëkurën tuaj të thatë dhe të ndjeshme. Nëse keni lëkurë të ndjeshme, atëherë e dini si është: lëkura e thatë dhe që kruhet nuk është aq argëtuese. Por lajmi i mirë është që ju jeni në vendin e duhur. Spoiler: ju jeni gati të takoni mikun tuaj të ri më të mirë. Linja jonë e kujdesit për lëkurën me Aloe ka kremin hidratues të përsosur për lëkurë të ndjeshme, Një margaritar i fundit i mençurisë, Kremi Hidratues me Vitaminë E në gamën tonë të vitaminës E është kremi më i mirë për fytyrën me lëkurë të ndjeshme. E shikoni? Nuk është aq keq. Mësoni si ta doni lëkurën tuaj me udhëzuesin tonë të Lëkurës së Ndjeshme.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,510L
1,890L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,352L
1,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
25%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
450L
600L
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
17%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave