Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kremra fytyre & Hidratues
Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të qëndrojmë të hidratuar, por çfarë ndodh me lëkurën tuaj? Gama jonë e kremrave hidratues për fytyrën është formuluar për t'i dhënë lëkurës tuaj atë që i nevojitet për t'ju ndihmuar të dukeni dhe ndjeheni më së miri. Kremrat tanë të natës dhe të ditës pasurohen me një sërë përbërësish të frymëzuar nga natyra. Provoni Roots of Strength ™ për t’ju ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të imëta, ose Kremin tonë të ditës Aloe Soothing për lëkurën e ndjeshme. Nëse hidratimi është ajo që dëshironi, zgjidhni nga linja jonë e Vitaminës E. Dhe për lëkurën e kombinuar? Ne rekomandojmë linjën e algave të detit për t'ju ndihmuar të arrini ekuilibrin e duhur. Dëshironi të mësoni se si ta mbani llojin e lëkurës tuaj të lumtur? Lexoni udhëzuesin tonë për hidratuesit më të mirë të fytyrës.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
20%
2,312L
2,890L
Shto në shportë
30%
PËR SY TË LODHUR
665L
950L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,712L
3,390L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
PER NJE LEKURE ME TE BUTE
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,072L
2,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
PAKETIM DHURATE
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
Total: 24
Faqe:
Të rekomanduara
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
PER NJE LEKURE ME TE BUTE
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,072L
2,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
3,000L
3,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Balancues dhe matifikues
1,800L
2,250L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave