Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Hidratues me SPF
Pavarësisht motit, duhet të vendosni SPF çdo ditë. Është e vërtetë, edhe kur është me re. Edhe nëse vështirë se dilni jashtë. Edhe kur po dilni për drekë. Dhe është shumë e lehtë të kombinosh kujdesin për lëkurën me SPF. Zbuloni kremrat hidratues me SPF që jo vetëm që do të hidratojnë lëkurën, por gjithashtu ndihmojnë në zvogëlimin e ekspozimit ndaj rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB. Kemi një numër të konsiderueshëm të kremrave SPF për të zgjedhur, duke përfshirë: Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15 PA ++, Vitamin E Moisture Protect Emulsion SPF 30 PA +++, Instaglow CC Cream SPF20 PA +++ dhe Skin Defense Multi-Protection Face Mist SPF30 PA +++. Koha për të gjetur mikun tuaj më të ri hidratues me SPF për lëkurën tuaj.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
840L
1,050L
Shto në shportë
Total: 3
Të rekomanduara
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
840L
1,050L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave