Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Larësa & Tonera
Pra, kështu është çështja: larësit dhe tonerët janë të rëndësishëm, shumë të rëndësishëm. Edhe nëse nuk bëni makeup çdo ditë, lëkura jonë është e ekspozuar ndaj papastërtive çdo ditë. Gama jonë e pastruesve dhe tonerave më të mirë të lëkurës janë formuluar duke pasur parasysh këtë. Së pari, pastrohuni. Pastrohuni dhe rifreskoni lëkurën tuaj duke përfshirë një nga larësit e butë, kremozë të fytyrës, larësit shkumues të fytyrës dhe pastruesit e makeup-it të syve në rutinën tuaj të kujdesit së lëkurës në mëngjes. Provoni Tea Tree Skin Clearing Foaming për pastrim total. Më pas, vendosni një nga tonerat tanë të fytyrës në lëkurën tuaj, në mënyrë që të përgatitet dhe të jetë gati për një krem hidratues. Pastroni. Tonifikoni. Hidratoni. Përsëriteni. Çdo ditë.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,190L
750L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,510L
1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
640L - 1,690L
800L - 1,690L
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
1,320L
1,650L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,352L
1,690L
Shto në shportë
Total: 35
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,190L
750L - 1,190L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
24%
Aromë frutash
340L
450L
Shto në shportë
23%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
1,290L
Shto në shportë
34%
Përfundim natyral
790L
1,190L
Shto në shportë
20%
Vegan
480L
600L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
952L
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave