Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Serume & Esenca
Përshëndetni një shtytje të shkëlqyeshme në një shishe të vogël. Pika të vogla kënaqësie, serumet, vajrat dhe esencat tona të fytyrës ndihmojnë me të gjitha llojet e përfitimeve të kujdesit për lëkurën, pavarësisht nga lloji i lëkurës suaj. Duke hyrë në mes të tonifikimit dhe hapave tuaj hidratues, serumet tona të fytyrës ndihmojnë në rritjen e nivelit. Shtoni Serumin Vajor të Natës me Vitaminë E në rutinën tuaj të gjumit për të ndihmuar lëkurën të ndihet e rimbushur me hidratim ose të kthehuni tek Serumi ynë vegan të fytyrës, Drops of Youth™ Concentrate, për të ndihmuar në përmirësimin e teksturës dhe shkëlqimit të lëkurës. Serume të sublime për lëkurën - po ju lutem!
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
71%
Për lëkurë që duket më e freskët
990L - 4,090L
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
71%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
3,390L
Shto në shportë
54%
Për lëkurë pa jetë
990L
2,150L
Shto në shportë
35%
1,420L
2,190L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë më të butë
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
1,832L
2,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,160L - 1,890L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
3,352L
4,190L
Shto në shportë
20%
2,472L
3,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
1,112L
1,390L
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
71%
Për lëkurë që duket më e freskët
990L - 4,090L
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
54%
Për lëkurë pa jetë
990L
2,150L
Shto në shportë
35%
1,420L
2,190L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë më të butë
990L
2,090L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,160L - 1,890L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
3,272L - 4,690L
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të maturuar
3,320L
4,150L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,680L
3,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave