Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Maska Fytyre
Asnjëherë mos i nënvlerësoni kënaqësitë e thjeshta që të jep vendosja e një maske në fytyrë. Të lodhur? Keni akne? Të mërzitur? Pak kujdes është i domosdoshëm. Përdorimi i një maske për fytyrën, ose dy nëse ju pëlqen, nuk është vetëm relaksues, por edhe një hap i shkëlqyeshëm i kujdesit për lëkurën. Ju kemi mbuluar me maska për fytyrën, maska vegane dhe maska për fytyrën që i përshtaten një spektri të llojeve të lëkurës. Të preferuarat tona? maska Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask, Maska e natës Tea Tree Anti-Imperfection Night Mask dhe Maska Hidratuese me Trëndafila Britanikë. Lexoni këshillat tona kryesore për të gjetur maskën tuaj të përsosur të lëkurës në Përfitimet e Maskave të Fytyrës.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
50%
Për lëkurë më të butë
375L
750L
Shto në shportë
20%
Vegan
560L
700L
Shto në shportë
30%
PËR SY TË LODHUR
665L
950L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë me pore të bllokuara
760L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë pa jetë
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të dehidratuar
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
20%
2,552L
3,190L
Shto në shportë
30%
665L
950L
Shto në shportë
Total: 24
Faqe:
Të rekomanduara
50%
Për lëkurë më të butë
375L
750L
Shto në shportë
20%
Vegan
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
1,080L
1,350L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë pa jetë
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
1,880L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,352L
1,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave