Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kremra dhe xhelëra sysh
E lemë testin e shikimit mënjanë, le të bisedojmë për kujdesin e syve: zona juaj e hollë dhe më delikate e lëkurës së syve ka nevojë për pak dashuri të kujdesshme kur bëhet fjalë për rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën. Produktet tona të kujdesit për sytë - mendoni kremrat e syve, pastruesit e makeup-it të syve dhe xhelërat për sytë - janë formuluar për ti mbajtur sytë tuaj në formë. Provoni Heqësin e Makeup-it të Syve me Kamomilit për pastrim më të butë. Nëse jeni duke kërkuar një qasje për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave të imëta, provoni Kremin tonë të syve me Vitaminë E. E fundit, jo më pak e rëndësishmja, Kremi ynë për Sytë Drops of Light ™ Pure Healthy Brightening do t'ju ndihmojë të dukeni me sy të ndritshëm. Nuk ka nevojë për shkrepëse këtu!
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
1,890L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
2,390L
Shto në shportë
PËR SY TË LODHUR
950L
Shto në shportë
2,390L
Shto në shportë
2,190L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,690L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
1,890L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
2,390L
Shto në shportë
PËR SY TË LODHUR
950L
Shto në shportë
2,390L
Shto në shportë
2,190L
Shto në shportë
2,190L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,690L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave