Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Scrub-e dhe Eksfoliues
Të freskët. Të pastër. Kështu do të ndiheni pasi të përdorni një nga scrub-et tona të fytyrës, eksfoliuesit ose peels. Është një hap i rëndësishëm në rutinën tuaj për të ndihmuar që lëkura të duket e lumtur dhe e shëndetshme. Pavarësisht nga lloji i lëkurës suaj, zbuloni eksfoliuesit më të mirë të lëkurës dhe larësit më të mirë eksfoliues për ju. Lëkura akneike? Provoni Maskën tonë Pastruese 3-në-1 p Tea Tree 3-in-1 Wash Scrub Mask. Dëshironi që lëkura të duket më shkëlqyese? Drops of Youth™ Youth Liquid Peel është bërë për ju. Dhe për të ndihmuar në luftimin e lëkurës së yndyrshme, ne sugjerojmë të përdorni një scrub fytyre për lëkurën, Eksfoliuesi ynë me Alga për Pastrimin e Poreve ka emrin tuaj.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,912L
2,390L
Shto në shportë
20%
2,232L
2,790L
Shto në shportë
Total: 6
Të rekomanduara
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,912L
2,390L
Shto në shportë
20%
2,232L
2,790L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave