Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Higjiena e Meshkujve
Hej zotërinj, ne e kuptojmë lëkurën tuaj. Pavarësisht nëse doni të qëndroni në breg ose të zhyteni në thellësi, ne kemi zhvilluar një gamë gjithëpërfshirëse për lëkurën dhe rrojen e meshkujve, të përshtatur për ju. Cilado qoftë mjekra, cilido qime e çuditshme e fytyrës që keni, ne i kemi mbuluar nevojat tuaja: xhel rroje për burra, produkte për fytyrën e burrave dhe produkte për pastrimin e burrave. Maca Root & Aloe Cooling Pas-Shave Water Gel zvogëlon shfaqjen e acarimit pas rruajtjes. Kremi ynë i Rrojes Zbutës me Maca Root & Aloe për Meshkuj do të lërë lëkurën e sapo rruar të ndjehet e lëmuar dhe e hidratuar. Sa bukur! Lexoni udhëzuesin tonë për Higjenën e Meshkujve për më shumë këshilla dhe truke.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË DHE TRUP
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
Total: 22
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Përfundim natyral
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,672L
2,090L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
1,160L
1,450L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave