Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kremra, maska, vajra nate
Lëkura juaj meriton të përkëdhelet, dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me gamën tonë të produkteve për kujdesin e lëkurës brenda natës. Nga maskat e gjumit te kremrat tona më të mira të natës, maskat e natës dhe locionet, të gjitha janë këtu për t'ju ndihmuar të dukeni si vetja juaj më e mirë. Yin në yang të një kremi të mirë dite, maskat brenda natës janë perfekte për kur ju keni qenë i dobët në kapjen e atyre zzz. E mira? Hidratuesit tanë, siç është kremi ynë ikonik i Vitaminës E të Natës, do të bëjnë punën e vështirë për ju duke ndihmuar në rifreskimin e lëkurës tuaj ndërsa po flini bukurinë tuaj. Lexoni udhëzuesin tonë për kremrat më të mira të natës.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,690L
Shto në shportë
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
Vegane
2,990L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
1,650L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,090L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
1,990L
Shto në shportë
3,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
2,690L
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,150L
Shto në shportë
Për lëkurë të lodhur
4,190L
Shto në shportë
PËR BUZË SHUMË TË THATA
1,190L
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
Vegane
2,990L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
3,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
2,690L
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,150L
Shto në shportë
Për lëkurë të lodhur
4,190L
Shto në shportë
PËR BUZË SHUMË TË THATA
1,190L
Shto në shportë
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave