Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Balsam
Dita e larjes së flokëve nganjëherë mund të ndjehet si ajo gjë në listën tonë të gjërave që kemi shtyrë. Po sikur t'ju ofrojmë një përvojë ushqyese të butë, me aromë të shkëlqyeshme, për të përmirësuar flokët me shkëlqim? Ju prezantojmë linjën tonë të balsameve luksozë të flokëve për çdo lloj flokësh. Trajtojini flokët tuaj me një ushqim të pasur me balsamin tonë ikonik me Banane (është një nga balsamet më të mirë për flokët që ngatërrohen). Nëse jeni në kërkim të një balsami të thellë dhe rigjenerues, provoni Balsamin tonë Shea Butter Richly Replenishing - është i pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, formula ndihmon flokët tuaja të ndjehen më të shëndetshme dhe të ushqehen mjaftueshëm. Përshëndetje, flokë me shkëlqim!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave