Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Furça dhe Krëhëra Flokësh
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e flokëve
560L
700L
Shto në shportë
Total: 4
Të rekomanduara
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e flokëve
560L
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave