Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Flokë me Tendencë për Dëmtim
Ka një numër arsyesh pse flokët tanë mund të duken të thatë, të lodhur dhe të dëmtuar. Le ta pranojmë, të gjithë ua kemi bërë flokëve tona: kemi përdorur pjaster pa mbrojtje nga nxehtësia, larje të tepërta ose i kemi shmangur prerjet e prapambetura. Ju prezantojmë gamën tonë të shampove për flokët, balsamin dhe produktet e kujdesit për flokët të formuluara me flokët e dëmtuar në mendje. Ne kemi shampo për të ndihmuar dëmtimin e flokëve dhe balsame për të ndihmuar në riparimin e flokëve dhe në shfaqjen e majave të ndara. Një maskë ushqyese për flokët dy herë në javë ndihmon në parandalimin e dëmtimit të flokëve gjithashtu. Provoni maskën tonë të flokëve me gjalpë rigjeneruese Shea me shampon dhe balsamin tonë me gjalp Shea. Ose provoni Vajin tonë të Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Oil për një dozë shtesë të kujdesit.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për flokë të thatë
1,190L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
2,150L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
1,990L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
450L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
1,650L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
Për flokë të thatë
1,190L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
2,150L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
1,990L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
450L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
450L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
1,650L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
1,650L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave