Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Skalp & Flokë të Thata
Le të flasim për flokë të thatë - të drejtë ose kaçurrelë, të trashë ose të hollë, mund të ndikojë në çdo lloj flokësh. Ju prezantojmë linjën tonë të shampove për flokët, balsameve dhe produktet e kujdesit për flokët të formuluara me flokët dhe skalpin e thatë në mendje. Mendoni për shampon për flokë të thatë, balsamet hidratuese dhe maska ushqyese. Shtoni maskën tonë Banana Truly Nourishing për flokët në rutinën tuaj për t’i ndihmuar flokët tuaj të ndjehen të ushqyer nga rrënja në majë. Shikoni Vajin tonë të Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Oil për një dozë shtesë kujdesi. Skalp i thatë? Provoni shampon dhe balsamin tonë anti-zbokth me Xhenxhefil. Më në fund, Serumi me Ginger i Skalpit është bileta juaj e artë për flokët me shkëlqim.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
3,592L
4,490L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
1,940L
2,590L
Shto në shportë
20%
1,752L
2,190L
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
3,592L
4,490L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
1,940L
2,590L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave