Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Flokë me Tendencë për Elektrizim
Frizz. Të gjithë jemi të prirur për elektrizim, pavarësisht nga lloji i flokëve. Ndërsa pak frizz mund të jenë një plus, duke i dhënë trup, strukturë dhe personalitet flokëve tuaj, ka disa raste kur doni të mbani nën kontroll. Nga flokët e hollë te flokët kaçurrelë, koleksioni ynë i produkteve të flokëve të elektrizuar është këtu për t'ju ndihmuar të zbutni flokët tuaja. Pasuruar me pure organike të bananes nga Ekuadori, Shampoja dhe Balsami ynë Banana Truly Nourishing, i ndjekur nga Maska jonë e Flokëve me Truly Nourishing, do të ndihmojë në ushqimin e flokëve me mirësinë e bananes do të zbutin elektrizimin kokëfortë. Nëse jeni adhurues të produkteve me vaj kokosi, provoni Vajin e Kokosit Vajin e Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil. Lamtumirë, elektrizim bezdisës!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave