Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Flokë me Tendencë për Yndyrosje
Le të bisedojmë për flokët të prirur për t’u yndyrosur. Është një dukuri e natyrshme dhe shpesh e trashëguar nga më të afërmit dhe më të dashurit tonë, për të mos u ngatërruar me flokët e yndyrshëm, të cilat shpesh shkaktohen nga faktorë të jashtëm - ushtrimet me djersitje dhe grumbullimi i shumë produkteve. Shampoja jonë freskuese pastruese - Fuji Green Tea™ Refreshingly Purifying Shampoo -formuluar për flokë normale në të yndyrshme – ndihmon në rutinën tuaj në dush për flokë me ndjesi të pastër. Dhe ndiqeni më tej me Balsamin Fuji Green Green ™ Refreshingly Hydrating për flokë dhe skalp më të shëndetshëm. Për flokë që ndihen të pastra.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
2,190L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L
Shto në shportë
Total: 3
Të rekomanduara
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
2,190L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave