Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kujdesi i Flokëve Vegan
Jeni bërë vegan (ne ju përshëndesim!), Dhe tani jeni duke kërkuar për produkte vegane për flokët. Mos shiko më tej. Çlironi flokët tuaj me linjën tonë vegane të kujdesit për flokët. Shampo, balsam, maska për flokë, serume vegane, në thelb, ne kemi gjithçka për të përmbushur nevojat tuaja vegane për kujdesin e flokëve. Maska jonë Banana Truly Nourishing për flokët? Po, është miqësore për veganët dhe e formuluar për t’i lënë flokët tuaj të ndjehen të ushqyera me një lëvizje të shkëlqyeshme të flokëve. Sa i përket vajit tonë të kokosit Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil, po, po, është edhe një formulë e shkëlqyer vegane. Këshilla kryesore: ne sugjerojmë ta përdorni atë si një maskë brenda natës, thjesht lajeni në mëngjes.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L - 1,650L
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
25%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE
1,310L
1,750L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L - 1,650L
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
1,752L
2,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave