Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Aroma
Nga pesë shqisat, nuhatja është ajo më e njohura për kthimin e kujtimeve në sipërfaqe. Ashtu si ato kujtime nostalgjike të ditëve të mjegullta të verës, aroma juaj është diçka shumë personale që mund të ndryshojë plotësisht mënyrën se si ndiheni për veten tuaj. Aroma jonë për femra përfshin White Musk®, myshkun origjinal dhe shumë të dashur Cruelty-Free që lë një aromë lulesh në lëkurën tuaj. Gjendet si një eau de toilette, mist aromatik, deodorant etj (përfshirë aromën tonë White Musk® për meshkuj). Tashmë që aroma juaj personale u gjend, është koha që edhe shtëpia juaj të ketë një aromë të ëmbël. Koleksioni ynë i aromave për shtëpinë përfshin difuzor kallami dhe vajra aromatikë për t'u përdorur me Soapstone Oil Burner. Zgjidhni midis aromave si Salted Caramel & Vanilla, ose jepini shtëpisë tuaj aromën e freskët, jeshile të Basil & Thyme.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,432L - 2,450L
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
20%
Aromë e ëmbël
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
AROMË CITRUSI DHE FLORALE
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
2,360L
2,950L
Shto në shportë
Total: 85
Faqe:
Të rekomanduara
20%
1,432L - 2,450L
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Aromë druri
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
Aromë ikonike White Musk
480L
600L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
2,360L
2,950L
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2,232L
2,790L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave