Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Miste Trupi
Çfarë është misti i trupit? Ta themi thjesht, mistet e trupit janë një aromë e lehtë dhe e butë për trupin. Mendoni për to si një version i thjeshtuar në teksturë i një Eau de Parfum ose Eau de Toilette. Lajmi i mirë? Ne kemi krijuar një përzgjedhje të misteve tona më të mira për trupin në të gjitha variantet tuaja të preferuara: Moringa, Mango dhe White Musk®. Duke mos harruar Mistin tonë me Kokos për Trupin - një spërkatës aromatik, freskues për trupin, që është i mbushur me kokos të freskët, ose ndryshe gjëja tjetër më e mirë pas të qënit në një ishull tropikal. Mbështilleni veten në një aromë lumturie me mistet tona.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
MIST TRUPI
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
AROMË DELIKATE DHE FLORALE
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL FRUTASH
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
1,352L
1,690L
Shto në shportë
30%
Mist flokësh rifreskues
1,150L
1,650L
Shto në shportë
Total: 25
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Aromë lulesh
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave