Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Aroma për Femra
Ashtu si gjetja e nuancës së duhur të fondatintës, edhe zgjedhja e një arome mund të jetë një punë e ndërlikuar. Nëse jeni duke kërkuar një aromë femërore për një person të veçantë në jetën tuaj, kjo gjë mund të jetë vështirë. Në gamën tonë të parfumeve për femra, ju mund të gjeni aromën e duhur për këdo. Nëse kërkoni një aromë lulesh, shkoni te Misti ynë White Musk® ose tek Japanese Cherry Blossom. Shishet prej qelqi me stil të bukur, retro, janë gjithmonë një ide e mirë. Dhe Eau de Parfum-i ynë ikonik White Musk® është një aromë me pëlqyeshmëri të garantuar. E nese e doni për dhuratë, pavarësisht stilit të saj, aromën e saj të re do ta gjeni këtu.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,432L - 2,450L
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
AROMË CITRUSI DHE FLORALE
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
2,360L
2,950L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
AROMË DELIKATE DHE FLORALE
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL FRUTASH
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
AROME FRESH & FLORALE
1,912L
2,390L
Shto në shportë
Total: 33
Faqe:
Të rekomanduara
20%
1,432L - 2,450L
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
Vegan
4,552L
5,690L
Shto në shportë
20%
2,312L
2,890L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
Vegan
4,552L
5,690L
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
1,912L
2,390L
Shto në shportë
20%
2,360L
2,950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave