Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Aroma për Meshkuj
Si të gjesh aromën e duhur për një mashkull? Pavarësisht se çfarë lloj djali është, ne kemi një aromë për meshkuj, me të cilën hunda e tij nuk do të ngopet. Gama jonë e parfumeve për meshkuj përfshin një aromë për të, nga familja jonë ikonike White Musk®: White Musk® For Men. E njëjta aromë e lehtë, por e pasuruar me aromë të livandos, barbarozës, myshkut dhe drurit të sandalit. Për diçka me më shumë aromë agrumesh, provoni aromat tona Arber ose Kistna. Nëse një aromë e ngrohtë dhe pikante është më shumë gjëja e tij e preferuar, provoni Activist Eau De Toilette.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
3,512L
4,390L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
1,992L
2,490L
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
3,512L
4,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave