Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Ide Dhuratash
Ja një pyetje serioze - a jeni ende duke djersitur për të gjetur dhuratën e përsosur për njeriun tuaj të preferuar? Mos u frikësoni - asgjë nuk thotë 'Unë mendoj se ti je plotësisht më i/e miri/a' siç e thonë dhuratat tona të frymëzuara nga natyra dhe të dashura për trupin e tij dhe të saj. Zona jonë e dhuratave ka gjithçka, nga falenderimet e vogla dhe dhuratat minimale për një "nder" të shpejtë, deri tek dhurata premium mbi 2500 Lekë, kur vërtet doni të përkëdhelni dikë me diçka të veçantë. Shikoni dhuratat tona të banjës dhe trupit për ledhatim të lëkurës ose gjeni dhurata për shije të ndërlikuara nga gama jonë e makeup-it ose kujdesit të lëkurës dhe aksesorëve, të preferuara nga të gjithë.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
LEKURE NORMALE
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
800L - 30,000L
1,000L - 30,000L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
24 PRODUKTE
6,320L
7,900L
Shto në shportë
20%
25 PRODUKTE
15,120L
18,900L
Shto në shportë
Total: 116
Të rekomanduara
20%
Set dhuratë aromatik
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
2,792L
3,490L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e lëkurës
4,872L
6,090L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e duarve
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për makeup
1,752L
2,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave