Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata për Meshkuj
Gjetja e dhuratave për të sapo u lehtësua shumë. Ne kemi kuruar një përzgjedhje dhuratash për meshkuj të paketuara me produkte për përkëdhelje, sprucime, shkumim, spërkatje, higjenë dhe më shumë. A është ai një i fiksuar për kujdesin e lëkurës? Njihuni me dhuratat tona të kujdesit për lëkurën. Ndoshta ai është një yll në kuzhinë, pse të mos e trajtoni me dhuratat tona të kujdesit të duarve për të mbajtur duart e tij në formën më të mirë. Për çdo lloj mjekre, diçka nga koleksioni ynë Maca Root është një zgjedhje e sigurt. Dhe së fundmi, sfera jonë e preferuar e aromës: aromë White Musk® për burra, koka kthehet në çdo sprucim! Dyqani ynë i dhuratave për meshkuj është i hapur për biznes.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR FLOKËT
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË DHE TRUP
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
PAKETIM DHURATE
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
3,192L
3,990L
Shto në shportë
Total: 29
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Largon papastërtitë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
Përfundim natyral
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,672L
2,090L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
1,160L
1,450L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave