Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata për Ditëlindje
Pavarësisht nëse është një festë e madhe për ditëlindje, apo një çështje jo-unë-nuk jam-një-vjeçar, ne kemi krijuar një sërë dhuratash për ditëlindje për të festuar të dashurit tuaj. Nëse jeni në kërkim të kompleteve të kujdesit për lëkurën, gjërat e domosdoshme të makeup-iz, ose ndoshta gjërat e mira të banjës dhe trupit janë më shumë gjëja e tyre e preferuar, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Të freskëta nga idetë e dhuratave për ditëlindje? Këtu janë disa nga setet tona të preferuara dhe setet e dhuratave për ditëlindje për fillestarët. Kokosi ynë i butë ose kujdesi për trupin me Gjalp Shea janë një ide. Për dhuratat e kujdesit për flokët, shikoni në linjat tona të Bananes dhe Luleshtrydhe për t'i trajtuar ato me disa tufa me pamje të shkëlqyeshme. Një dhuratë e sigurt për ditëlindjen, me të vërtetë.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
LEKURE NORMALE
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR FLOKËT
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
2,632L
3,290L
Shto në shportë
30%
SETI I DHURATËS PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,950L
2,790L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
Total: 41
Faqe:
Të rekomanduara
20%
LEKURE NORMALE
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
3,752L
4,690L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate
3,752L
4,690L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
3,912L
4,890L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave