Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata Aromatike
Aromat bëjnë dhurata perfekte për të dashurit tuaj. Këshilla jonë kryesore kur dhurojmë një aromë është të mendojmë vërtet për ata që janë dhe më pas ta kombinojmë me një aromë. Pikante? Të ngrohtë? Të freskëta? E embel? Sensuale? Tani e keni këtë në mendje, setet tona të dhuratave të parfumeve janë thjesht dhurata për dikë shoqëror. Kompletet tona më të shitura të aromave White Musk® jemi të sigurt se do t'i gëzojnë ato me aromë gjatë gjithë ditës. Nëse jeni pas një aromë të freskët dhe me lule, provoni gamën tonë esenciale japoneze, ajo është e mbushur me lulet e qershisë japoneze, me nota të manjolës së ëmbël dhe drurit hinoki. Shishet tona të qelqit me ngjyra të pakta të lumturisë aromatike janë dhuratat ideale aromatike.
Filtro
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
30%
SETI I DHURATËS PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,950L
2,790L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
SET PER KUJDESIN E TRUPIT
5,912L
7,390L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
4,392L
5,490L
Shto në shportë
Total: 26
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
2,200L
2,750L
Shto në shportë
20%
Set dhurate
3,752L
4,690L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
3,912L
4,890L
Shto në shportë
20%
Dhuratë Per Krishtlindje
1,352L
1,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave