Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata për Kujdesin e Lëkurës
Ne kujdesemi për lëkurën dhe mendojmë se dhuratat për kujdesin e lëkurës bëjnë dhurata të shkëlqyera. Edicioni ynë i dhuratave të shpëtimtarëve të lëkurës është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni kremin hidratues, pastrues, eksfoliues, serum dhe më shumë për të gjithë njerëzit tuaj të preferuar. Nëse një zog i vogël ju tha që ata e duan gamën tonë Tea Tree, hidhini një sy në një numër kompletesh dhuratash dhe produktesh Tea Tree. Një mik që duket se është zhytur në një maskë fytyre sa herë që bisedoni me video? Gama jonë e maskave të fytyrës është e dukshme. Zotërinj, edhe për ju kemi menduar. Apo ndoshta Kompletin tone të butë me aromë White Musk® për Meshkuj. Dhurata për kujdesin e lëkurës, shënoni!
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
LEKURE NORMALE
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë me njolla
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
Set dhurate per kujdesin e lekures
2,632L
3,290L
Shto në shportë
Total: 46
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë me njolla
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Dhuratë Makeup-i
2,552L
3,190L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e lëkurës
4,872L
6,090L
Shto në shportë
20%
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Dhuratë Per Krishtlindje
1,352L
1,690L
Shto në shportë
20%
Vegane
4,872L
6,090L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për makeup
1,752L
2,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave