Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata Përkujdesjeje dhe Spa
Pak përkëdhelje shkon shumë larg. Dhe edicioni ynë i dhuratave për spa dhe përkëdhelje është këtu për t’a shijuar të gjithë njerëzit tuaj të preferuar. Ndihmoni kolegen tuaj të punës që të kthehet dhe të relaksohet me maskën tonë vegane Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask. Për t'i dhënë gjysmës suaj tjetër përvojën më të mirë të banjës në shtëpi, merrni në duart tuaja Spa Of The World ™ Vaj Masazhi me Lavender Francez. Një aromë livando dhe teksturë kadifeje, luksoze, relaksuese, fillesstarët e masazhit nuk kanë pse të shqetësohen. Për më shumë dhurata përkëdhelëse spa, shikoni gamën tonë Spa of the World, të frymëzuar nga praktikat tradicionale të banjës nga vendet e largëta.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,850L
Shto në shportë
27%
SETI I DHURATËS PËR KUJDESIN E TRUPIT
2,050L
2,790L
Shto në shportë
SET DHURATE
3,990L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
2,390L
Shto në shportë
SET DHURATE
2,390L
Shto në shportë
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
4,890L
Shto në shportë
DHURATE PER KRISHTLINDJE
9,450L
Shto në shportë
SET DHURATE
2,390L
Shto në shportë
4,690L
Shto në shportë
SET DHURATE
3,990L
Shto në shportë
SET DHURATË E GJUMIT
2,390L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
2,390L
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,850L
Shto në shportë
27%
SETI I DHURATËS PËR KUJDESIN E TRUPIT
2,050L
2,790L
Shto në shportë
SET DHURATE
3,990L
Shto në shportë
SET DHURATE
2,390L
Shto në shportë
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
4,890L
Shto në shportë
DHURATE PER KRISHTLINDJE
9,450L
Shto në shportë
SET DHURATE
2,390L
Shto në shportë
4,690L
Shto në shportë
SET DHURATE
3,990L
Shto në shportë
SET DHURATË E GJUMIT
2,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave