Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata Diplomimi
Ata ja dolën! Studiuan shumë, dhe po diplomohen. Keni nevojë për disa ide dhurate për diplomim? Prindër krenarë, miq të çuditshëm, familje, kushdo që të jeni, ne kemi kuruar edicionin perfekt të dhuratës së diplomimit. Pas viteve të korrupsionit të bibliotekës dhe sallave të zymta të universitetit, ne kemi pak luks për t'i përkëdhelur ata. Inkurajojini ata të rrijnë të qetë dhe të pushojnë me maskën tonë më të shitur vegane Himalayan Charcoal Purnging Glow Mask. Festimi i vështirë? Spa jonë prej kadifeje Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream është një trajtim perfekt për gjymtyrët e lodhura. Ose përkëdhelini ato në një aromë të freskët, me lule me gamën tonë të Eau De Parfum. Urime!
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
2,750L
Shto në shportë
4,990L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
2,750L
Shto në shportë
4,990L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave