Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Makeup-i i buzëve
Asnjëherë mos e nënvlerësoni fuqinë e një buzëkuqi të thjeshtë. Kjo ndjenjë kur e gjeni të preferuarin tuaj të ri është, mjaft e kënaqshme. Produktet tona të makeup-it të buzëve - mendoni buzëkuqët, lapsat e buzëve, shkëlqyesit e buzëve, kujdesin për buzët dhe balsamet e buzëve - janë këtu për t'ju ndihmuar. Provoni një nuancë (ose dy) nga buzëkuqët tanë Color Crush: një ndjenjë hidratuese luksoze e dukshme për buzët. Këshillë e rëndësishme: merreni lehtë dhe përziejeni faqet për të ndriçuar fytyrën tuaj. Në këtë shënim, Ngjyruesi ynë Lip & Cheek është formuluar pikërisht për këtë - produkti ynë i dyfishtë, heroi që mund ta përdorni në buzët dhe faqet tuaja për një shkëlqim të shëndetshëm rozë. Dashamirësit e buzëve mat, jemi kujdesur edhe për ju me Likuidin tonë Matte Lip. Gati për puthje.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
1,240L
1,550L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
840L - 1,090L
1,050L - 1,090L
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
840L
1,050L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
Total: 15
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
840L - 1,090L
1,050L - 1,090L
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
840L
1,050L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave