Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Trendet e këtij sezoni
Nëse doni të provoni një trend makeup-i që keni pikasur, ose nëse thjesht doni të ndryshoni pamjen tuaj, çdo gjë e gjeni këtu. Ne kemi krijuar një edicion të tendencave sezonale me të gjitha produktet e bukurisë që ju duhen për të rikrijuar këto pamje. Nga penelat e syve të lëngshëm për bishtin perfekt (tifozët e penelit cat eye - gëzohuni), te paletat e syve për një ngjyrë ekstra ose provoni një ngjyrë të theksuar për vijën e poshtme të syrit. Mbretëreshat e highlighter-it, kemi diçka edhe për ju. Buzëkuqët mat dhe hidratues dhe ngjyrat që japin mesazh janë të gjitha këtu. Përshëndetje, bukuroshe!
Filtro
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
60%
300L
750L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
1,240L
1,550L
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
1,400L
1,750L
Shto në shportë
Total: 15
Faqe:
Të rekomanduara
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
60%
300L
750L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
1,240L
1,550L
Shto në shportë
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
1,560L
1,950L
Shto në shportë
20%
2,152L
2,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave