Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Primera
Ose jeni adhurues i primerave, ose nuk jeni. Ju që nuk jeni? Ju kuptojmë. Koha Është e Kufizuar! Dhe është një hap shtesë në rutinën tuaj të makeup-it në mëngjes. Por, ka përfitime të dukshme për lëkurën nga vendosja e një primeri. Primerat si Primeri jonë Instablur ndihmojnë për të mbuluar dhe zbutur pamjen e papërsosmërive, ndërsa mbajnë fondatintën tuaj në vend për më gjatë. Ka më shumë. Merrni si shembull Instaglow CC Cream SPF 20, është pjesërisht CC Cream, primer. Përfitimet? Formula jo komedogjenike me shumë funksione minimizon shfaqjen e poreve, zvogëlon shkëlqimin dhe hidraton lëkurën tuaj. Partneri juaj i përsosur për të përgatitur lëkurën është gati dhe po ju pret.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
VENDOS GRIMIN PËR 8 ORË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
2,792L
3,490L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
20%
VENDOS GRIMIN PËR 8 ORË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
2,792L
3,490L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave