Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Mascara
Nëse jeni të fiksuar me sytë, linja jonë e maskarave që theksojnë sytë janë pikërisht ajo që po kërkoni. Shtresoni Super Volume Mascara për të ngritur dhe rritur vëllimin e qerpikëve (është një prej më të shiturit për një arsye). Dhe nëse jeni duke derdhur një lot (lumturie ose ... alergjie), të kapur nga shiu, apo duke shijuar notin për pushime, mascara e papërshkueshme nga uji është miku juaj më i mirë i bukurisë. Mascara Lash Sport i Papërshkueshëm nga Uji është i pasuruar me vaj marula për të ndihmuar në ushqimin dhe definimin e qerpikëve. Për një nxitje delikate të qerpikëve ju duhet Happy Go Lash Mascara për pamje natyrale. Nuk ngjit apo njollos këtu!
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
MASKARË ME VOLUM TË NDËRTUESHËM
1,950L
Shto në shportë
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
1,950L
Shto në shportë
Përfundim natyral
14L
Shto në shportë
Total: 3
Të rekomanduara
MASKARË ME VOLUM TË NDËRTUESHËM
1,950L
Shto në shportë
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
1,950L
Shto në shportë
Përfundim natyral
14L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave