Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Makeup Vegan
Përqafimi i mënyrës vegane të jetës nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Po kërkoni produktet tona më të mira vegane të makeup-it? Ne kemi kaluar një kohë të gjatë duke përsosur formula tona vegane. Mendoni mascara vegane, fondatinta vegane dhe më shumë. Lyejini qerpikët tuaj me Xhelin për Vetullat & Qerpikët, lyeni buzët me Matte Lip Butter dhe jepini faqeve tuaja një blush të bukur rozë me Ngjyrën tonë të faqeve All-In-One. Dhe nëse ju pëlqen të qëndroni perfekt në foto, provoni Instaglow CC Cream SPF20 - një hero me shumë funksione që i përmbush të gjitha kriteret: ndriçon lëkurën, minimizon shfaqjen e poreve, zvogëlon shkëlqimin dhe hidraton lëkurën tuaj.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM
1,190L
Shto në shportë
PËR FIJE MË TË PLOTA
2,390L
Shto në shportë
12 ORË HIDRATIM
1,290L
Shto në shportë
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,890L
Shto në shportë
MBUSHJA NUK PËRFSHIHET
750L
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM
1,190L
Shto në shportë
PËR FIJE MË TË PLOTA
2,390L
Shto në shportë
12 ORË HIDRATIM
1,290L
Shto në shportë
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,890L
Shto në shportë
MBUSHJA NUK PËRFSHIHET
750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave