Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Krem Duarsh
Duart që punojnë fort kanë nevojë për pak kujdes dhe dashuri. Pavarësisht nëse jeni duke larë enët, duke shfletuar në telefon ose punë të tjera, kur bëhet fjalë për lëkurën tuaj, ne mund t'ju japim një dorë ndihme. Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të mbash lëkurën të hidratuar, dhe kjo bëhet më e komplikuar në muajt e ftohtë. Linja jonë e hidratuesve të duarve janë këtu për t'ju ndihmuar t'u dhuroni duarve tuaja një përqafim shumë të nevojshëm hidratimin. Nga kremrat e duarve, siç është Mbrojtësi ynë i Duarve me Kërp, te linja jonë e mini kremrave të duarve (e përsosur për tu futur në çantën tuaj të dorës), e kemi mbuluar hidratimin e duarve. Thuajuni lamtumirë duarve të thata.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
680L - 1,790L
850L - 1,790L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
30%
24 orë hidratim i thellë
665L - 1,750L
950L - 1,750L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L - 1,750L
850L - 1,750L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
25%
890L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë sensitive
680L
850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L - 1,750L
850L - 1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
Total: 24
Faqe:
Të rekomanduara
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
680L - 1,790L
850L - 1,790L
Shto në shportë
30%
24 orë hidratim i thellë
665L - 1,750L
950L - 1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L - 1,750L
850L - 1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë sensitive
680L
850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
20%
Vegan
680L
850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L - 1,750L
850L - 1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave