Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Aloe
Linja jonë me Aloe është vërtet e butë. Të formuluara për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë, produktet tona me Aloe vera përfshijnë kujdesin e lëkurës Aloe vera, gjalpin e trupit dhe maskat e hidratimit - të gjitha ndihmojnë në qetësimin e lëkurës. Hidratuesi juaj i ri me Aloe dhe SPF? Locioni Hidratues Qetësues Aloe SPF15. Duhet të qetësohesh? Provoni Xhel-in tonë me shumë përdorime Aloe, është pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë. Dhe nëse jeni duke kërkuar për një krem dite ëndërrimtar, kremi ynë Qetësues i Ditës me Aloe është i duhuri për ju. Linja jonë e freskët, e qetë dhe e organizuar me Aloe ka diçka për të gjithë.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
62%
Për lëkurë të ndjeshme
800L
2,090L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
29%
Për lëkurë të ndjeshme
1,590L
2,250L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
45%
Për lëkurë të ndjeshme
650L
1,190L
Shto në shportë
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
700L
Shto në shportë
Total: 8
Të rekomanduara
62%
Për lëkurë të ndjeshme
800L
2,090L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
29%
Për lëkurë të ndjeshme
1,590L
2,250L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
45%
Për lëkurë të ndjeshme
650L
1,190L
Shto në shportë
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave