Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
CBD
Ne me krenari paraqesim linjën e re të kujdesit për lëkurën me CBD, me protagonistin kryesor një Vaj Rigjenerues Fytyre, Krem Hidratues Riparues dhe Maskë Pastruese Qetësuese Balm-Vaj. Ata janë të fuqishëm edhe më vete, por provoni treshen së bashku dhe nuk do të shikoni prapa. Pasuruar me CBD me origjinë natyrore, squalane vegane dhe vaj fare kërpi. Ato ndihmojnë për të rivendosur nivelet e hidratimit të lëkurës suaj dhe e lenë lëkurën e dehidratuar të ndihet e zbutur, e qetësuar dhe me një shkëlqim të butë. Mësoni më shumë rreth Përfitimeve të CBD këtu.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
53%
Për lëkurë të dehidratuar
1,590L
3,390L
Shto në shportë
48%
1,410L
2,690L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
53%
Për lëkurë të dehidratuar
1,590L
3,390L
Shto në shportë
48%
1,410L
2,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave