Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kokos
Ne e duam familjen tonë të Kokosit. Kemi një grupp personazhesh luksozisht të butë dhe një numër shenjtorësh aromatikë gjithashtu. Produktet e bukurisë së kokosit, aroma, kujdesi për trupin, kujdesi për flokët dhe më shumë. Adhuruesit e Gjalpit të Trupit mund të gëzohen, Gjalpi ynë I Trupit Ushqyes me Kokos është një bestseller i butë dhe I mëndafshtë që lë lëkurën të ndihet e butë dhe e hidratuar deri në 48 orë. Për adhuruesit e locioneve, Qumështi ynë i Trupit Ushqyes me Kokos ka emrin tuaj. E pasur dhe e butë në mënyrë luksoze, me një aromë arre që do t'ju japë lumturi tropikale. Sigurohuni që ta filloni ditën ashtu si duhet me një dush të butë, Kremi ynë i Dushit me Kokos është shoqëruesi perfekt. Çmendu pas kokosit!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
25%
Të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë shumë të thatë
600L
800L
Shto në shportë
20%
Aromë kremoze kokosi
240L
300L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë shumë të thatë
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
50%
Aromë fiksuese
200L
400L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
600L
750L
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
25%
Të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë shumë të thatë
600L
800L
Shto në shportë
20%
Aromë kremoze kokosi
240L
300L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë shumë të thatë
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
1,112L
1,390L
Shto në shportë
50%
Aromë fiksuese
200L
400L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
680L
850L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
600L
750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave