Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Drops Of Light
Një linjë për të gjitha llojet e lëkurës, linja jonë Drops of Light do të ndihmojë lëkurën të duket më e shëndetshme - asgjë veç shkëlqim diellor këtu. Produktet tona të kujdesit të lëkurës Drops of Light përfshijnë një larës, krem dite, eksfoliues I lëngshëm, serum dhe më shumë. Filloni dhe mbaroni ditën tuaj drejt me larës me shkumë pastruese - një sasi në madhësi sa një bizele shkon shumë. Keni nevojë për një produkt për t'ju ndihmuar të ndriçoni lëkurën tuaj? Eksfoliuesi i lëngshëm i Drops of Light ™ është një burim pastërtie. E fundit, por aspak më e rëndësishmja, Kremi ynë i Ditës Drops of Light është një domosdoshmëri hidratuese e butë, e cila rrëshqet mbi lëkurë, thjesht një krem dite ëndrrash.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për lëkurë pa jetë
2,390L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
3,350L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
Për lëkurë pa jetë
2,390L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
3,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave