Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Drops Of Youth
Ne festojmë lëkurën e shëndetshme në çdo moshë. Dhe Drops of Youth ™ është këtu për të bërë pikërisht këtë. Linja jonë Drops of Youth ndihmon në promovimin e një lëkure më të freskët dhe me pamje më të shëndetshme. Disa produkte madje ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës tuaj të bukur nga ndotja e përditshme. Çdo shishe është e pasuruar me përbërës të frymëzuar nga natyra, përfshirë qelizat burimore edelweiss të cilat dihet se janë të pasura me antioksidantë. Drops of Youth ™ Concentrate është serumi ynë i përditshëm që ndihmon në zbutjen e lëkurës. Eksfoliuesi I Lëngshëm Drops of Youth ™ ndihmon në heqjen e papastërtive. Ndërsa Drops of Youth™ Bouncy Jelly Mist ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dritës blu dhe ndotjes dhe hidraton për 24 orë.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
62%
Për lëkurë që duket më e freskët
1,290L - 1,790L
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Total: 1
Të rekomanduara
62%
Për lëkurë që duket më e freskët
1,290L - 1,790L
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave