Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Hemp
Dëshironi të hidratoni lëkurën e thatë? Ne gjithashtu. Kjo është arsyeja pse ne krijuam një linjë me produkte me kërp për hidratim të thellë. Pasuruar me vajin e farës së kërpit, formulat e produkteve tona për lëkurën me kërp janë vërtet efektive kur bëhet fjalë për të luftuar lëkurën e thatë. Për fillestarët, provoni Hemp Hand Protector. Është kremi ynë më i shitur i duarve, i formuluar për të hidratuar lëkurën ultra të etur për të mbajtur duart tuaja të shëndetshme. Keni nevojë për një shpëtimtar të kujdesit për lëkurën? Hemp Heavy-Duty Face Protector është një hero hidratimi i lëkurës së të gjitha fytyrave të ndritshme dhe të bukura. Çfarë ka për të mos dashur? Zbuloni se çfarë mund të bëjë kërpi për lëkurën tuaj me udhëzuesin tonë të përfitimeve të kërpit për më shumë informacion. Blini linjën tonë të kujdesit mepër trupin e kërp dhe përshëndtni hidratimin!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
30%
24 orë hidratim i thellë
665L - 1,750L
950L - 1,750L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
1,880L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË ULTRA TË THATË
630L
900L
Shto në shportë
20%
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
2,872L
3,590L
Shto në shportë
30%
1,010L
1,450L
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
2,792L
3,490L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
30%
24 orë hidratim i thellë
665L - 1,750L
950L - 1,750L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
1,880L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë ultra të thatë
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
10L
12L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave